Hướng dẫn rút tiền từ AdF.ly về ngân hàng Việt Nam thông qua Paypal

#adf.ly #WithDrawMoney #PayPal #vietnambank #Guide

## Hướng dẫn rút tiền từ ADF.ly đến Ngân hàng Việt Nam thông qua PayPal

ADF.ly là một nền tảng quảng cáo phổ biến cho phép bạn kiếm tiền bằng cách chia sẻ các liên kết.Bạn có thể kiếm tiền bằng cách khiến mọi người nhấp vào liên kết của mình và bạn cũng có thể kiếm tiền bằng cách khiến mọi người đăng ký ADF.ly.

Khi bạn đã kiếm được đủ tiền trên ADF.ly, bạn có thể rút thu nhập của mình vào tài khoản PayPal của mình.Sau đó, bạn có thể sử dụng số dư PayPal của mình để rút tiền vào tài khoản Ngân hàng Việt Nam của bạn.

Dưới đây là một hướng dẫn từng bước về cách rút tiền từ ADF.ly đến Ngân hàng Việt Nam thông qua PayPal:

1. ** Đăng nhập vào tài khoản ADF.ly của bạn. **
2. Nhấp vào tab ** Rút tiền **.
3. Nhập số tiền bạn muốn rút.
4. Chọn ** PayPal ** làm phương thức rút tiền của bạn.
5. Nhập địa chỉ email PayPal của bạn.
6. Nhấp vào nút ** Rút tiền **.

Việc rút tiền của bạn sẽ được xử lý trong vòng 24 giờ.Khi rút tiền của bạn đã được xử lý, bạn sẽ nhận được thông báo từ PayPal.Sau đó, bạn có thể đăng nhập vào tài khoản PayPal của mình và rút tiền vào tài khoản Ngân hàng Việt Nam của bạn.

** Lưu ý: ** Bạn phải có tài khoản PayPal đã được xác minh để rút tiền từ ADF.ly.

## 5 hashtag ở dạng #

* #adf.ly
* #rút tiền
* #PayPal
* #vietnambank
* #Hướng dẫn
=======================================
#adf.ly #WithDrawMoney #PayPal #vietnambank #Guide

## Guide to withdraw money from ADF.LY to Vietnam Bank through Paypal

ADF.LY is a popular advertising platform that allows you to earn money by sharing links. You can earn money by getting people to click on your links, and you can also earn money by getting people to sign up for ADF.LY.

Once you have earned enough money on ADF.LY, you can withdraw your earnings to your Paypal account. You can then use your Paypal balance to withdraw money to your Vietnam bank account.

Here is a step-by-step guide on how to withdraw money from ADF.LY to Vietnam Bank through Paypal:

1. **Log in to your ADF.LY account.**
2. Click on the **Withdraw** tab.
3. Enter the amount of money you want to withdraw.
4. Select **Paypal** as your withdrawal method.
5. Enter your Paypal email address.
6. Click on the **Withdraw** button.

Your withdrawal will be processed within 24 hours. Once your withdrawal has been processed, you will receive a notification from Paypal. You can then log in to your Paypal account and withdraw your money to your Vietnam bank account.

**Note:** You must have a verified Paypal account in order to withdraw money from ADF.LY.

## 5 hashtags in the form of #

* #adf.ly
* #WithDrawMoney
* #PayPal
* #vietnambank
* #Guide

Join ToolsKiemTrieuDoGroup
Back
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock