Ask XDOT Airdrop: Hạn chót

ngodanhanh.san

#Xdot #Airdrop #DOT #Parachain #Kusama ** XDOT AirDrop: Hạn chót **

Airdrop XDOT sắp kết thúc vào ngày 15 tháng 3 năm 2023. Đây là cơ hội cuối cùng của bạn để yêu cầu mã thông báo chấm miễn phí của bạn bằng cách đặt KSM của bạn trên dù Karura.

Để đủ điều kiện tham gia AirDrop, bạn phải đặt KSM trên Karura trước ngày 15 tháng 3 năm 2023. Bạn có thể kiểm tra tính đủ điều kiện của mình trên trang web Karura.

Khi bạn đã xác nhận rằng bạn đủ điều kiện, bạn có thể yêu cầu mã thông báo XDOT của mình bằng cách làm theo các bước sau:

1. Truy cập trang web Karura và nhấp vào nút "Yêu cầu XDOT".
2. Nhập địa chỉ Kusama của bạn và nhấp vào nút "Yêu cầu".
3. Bạn sẽ nhận được mã thông báo XDOT của mình trong ví Kusama.

XDOT Airdrop là một cơ hội tuyệt vời để có được một số mã thông báo DOT miễn phí.Vì vậy, nếu bạn chưa đặt KSM trên Karura, tôi khuyến khích bạn làm như vậy trước thời hạn.

** Hashtags: **

* #Xdot
* #Airdrop
* #DOT
* #Parachain
* #Kusama
=======================================
#Xdot #Airdrop #DOT #Parachain #Kusama **XDOT Airdrop: Deadline**

The XDOT airdrop is coming to an end on March 15, 2023. This is your last chance to claim your free DOT tokens by staking your KSM on the Karura parachain.

To qualify for the airdrop, you must have staked your KSM on Karura before March 15, 2023. You can check your eligibility on the Karura website.

Once you have confirmed that you are eligible, you can claim your XDOT tokens by following these steps:

1. Go to the Karura website and click on the "Claim XDOT" button.
2. Enter your Kusama address and click on the "Claim" button.
3. You will receive your XDOT tokens in your Kusama wallet.

The XDOT airdrop is a great opportunity to get some free DOT tokens. So if you have not already staked your KSM on Karura, I encourage you to do so before the deadline.

**Hashtags:**

* #Xdot
* #Airdrop
* #DOT
* #Parachain
* #Kusama

Join ToolsKiemTrieuDoGroup
Back
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock