Ask Cách gửi tiền vào FMCPAY

Craevot33

..

FMCPAY là một ví kỹ thuật số cho phép bạn thanh toán, gửi tiền và nhận tiền.Bạn có thể gửi tiền vào ví FMCPAY của mình bằng nhiều phương pháp khác nhau, bao gồm:

* **Chuyển khoản ngân hàng**.Bạn có thể chuyển tiền từ tài khoản ngân hàng của bạn sang ví FMCPay của bạn.Để thực hiện việc này, chỉ cần đăng nhập vào tài khoản FMCPay của bạn và nhấp vào tab "Tiền gửi".Nhập số tiền bạn muốn gửi và chọn ngân hàng của bạn từ danh sách.Sau đó, bạn sẽ được cung cấp một số tài khoản ngân hàng duy nhất và số định tuyến.Bạn có thể sử dụng các chi tiết này để chuyển tiền từ tài khoản ngân hàng của bạn sang ví FMCPay của bạn.
* **Thẻ tín dụng hoặc thẻ ghi nợ**.Bạn cũng có thể gửi tiền vào ví FMCPAY của mình bằng thẻ tín dụng hoặc thẻ ghi nợ.Để thực hiện việc này, chỉ cần đăng nhập vào tài khoản FMCPay của bạn và nhấp vào tab "Tiền gửi".Nhập số tiền bạn muốn gửi và chọn thẻ tín dụng hoặc thẻ ghi nợ của bạn từ danh sách.Sau đó, bạn sẽ được yêu cầu nhập chi tiết thẻ của bạn và số CVV.Khi bạn đã nhập thông tin chi tiết của mình, thẻ của bạn sẽ được tính phí và tiền sẽ được gửi vào ví FMCPay của bạn.
*** QUAN TÂM **.Bạn cũng có thể gửi tiền vào ví FMCPAY của mình tại bất kỳ cửa hàng 7-Eleven nào.Để làm điều này, chỉ cần mang mã QR FMCPay của bạn đến nhân viên thu ngân và cho họ biết bạn muốn gửi bao nhiêu.Nhân viên thu ngân sau đó sẽ quét mã QR của bạn và tiền sẽ được gửi vào ví FMCPay của bạn.

Khi bạn đã gửi tiền vào ví FMCPay của mình, bạn có thể sử dụng nó để thanh toán, gửi tiền và nhận tiền.Bạn cũng có thể sử dụng ví FMCPAY của mình để rút tiền từ ATM.

### 5 hashtag ở dạng#

* #Fmcpay
* #Tiền gửi
* #Tiền bạc
* #sự chi trả
* #Wallet
=======================================
#Fmcpay #Deposit #Money #payment #ewallet ### How to deposit money to FMCPAY

FMCPAY is a digital wallet that allows you to make payments, send money, and receive money. You can deposit money into your FMCPAY wallet using a variety of methods, including:

* **Bank transfer**. You can transfer money from your bank account to your FMCPAY wallet. To do this, simply log in to your FMCPAY account and click on the "Deposit" tab. Enter the amount you want to deposit and select your bank from the list. You will then be given a unique bank account number and routing number. You can use these details to transfer money from your bank account to your FMCPAY wallet.
* **Credit or debit card**. You can also deposit money into your FMCPAY wallet using your credit or debit card. To do this, simply log in to your FMCPAY account and click on the "Deposit" tab. Enter the amount you want to deposit and select your credit or debit card from the list. You will then be asked to enter your card details and the CVV number. Once you have entered your details, your card will be charged and the money will be deposited into your FMCPAY wallet.
* **Over-the-counter**. You can also deposit money into your FMCPAY wallet at any 7-Eleven store. To do this, simply bring your FMCPAY QR code to the cashier and tell them how much you want to deposit. The cashier will then scan your QR code and the money will be deposited into your FMCPAY wallet.

Once you have deposited money into your FMCPAY wallet, you can use it to make payments, send money, and receive money. You can also use your FMCPAY wallet to withdraw cash from ATMs.

### 5 hashtags in the form of #

* #Fmcpay
* #Deposit
* #Money
* #payment
* #ewallet

Join ToolsKiemTrieuDoGroup
Back
AdBlock Detected

We get it, advertisements are annoying!

Sure, ad-blocking software does a great job at blocking ads, but it also blocks useful features of our website. For the best site experience please disable your AdBlocker.

I've Disabled AdBlock